Головна » 2018 » Грудень » 14 » «Дитинство - золота пора»
«Дитинство - золота пора»

20 листопада – Всесвітній день дитини. Саме в цей день у 4 класі Сокирянської гімназії відбулося цікаве свято «Дитинство - золота пора», яке провела класовод Шеремета Світлана Василівна.

На заході було весело і людно, адже разом з дітьми були і їх батьки. Цікаво і креативно було побудоване свято. Спочатку учні розповідали вірші про безтурботне дитинство, виконували пісні та танці, а потім відбулися майстер-класи за участю мам четвертокласників: перукарів, кравчинь, кондитерів, медиків. Тут можна було дізнатися, як гарно зробити зачіску дівчаткам та хлопчикам, як надати першу медичну допомогу у разі втрати свідомості людини чи як поводити себе, коли поранив чи розбив коліно.., як зашити дірку на одязі та декорувати його, як смачно готувати тістечка, зефіри, печива..

Учні розгадували загадки на логічне мислення, а батьки стрибали на скакалці. Це було справді весело, святково, неповторно. Усі залишилися задоволеними. А в кінці діти поласували морозивом, солодощами.

Переглядів: 327 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0