Головна » 2021 » Лютий » 22 » Небесна сотня у вирій відлетіла
Небесна сотня у вирій відлетіла

Щити і каски… Постріл… Ніби і крила,

І вже не пішки йдуть, тепер летять…

Там, на Майдані, не одна душа летітала

Небесні воїни свій край охороняють,

А ти щодень про них тут пам’ятай!

19 лютого учні 6 класу Сокирянської гімназії разом з класним керівником та вчителем історії Пугач Іриною Сергіївною, вшанували пам'ять героїв масових розстрілів мирних мітингувальників у Києві на Майдані Незалежності. Хто вони, Герої Небесної Сотні? Чому ще й сьогодні кровоточить рана від страшних втрат? Чи можна змиритися і відпустити той біль? Як усе було? На ці та інші питання намагалися знайти відповідь сьогодні учасники виховного заходу. За допомогою відеосюжетів, фотографій і презентацій кожен присутній міг відчути себе частинкою Майдану і самому пережити ще раз невиправні моменти, які сьогодні вже творять трагічну та історичну сторінки нашої держави. Ніхто з присутніх не залишився байдужим, учні з шаною та гордістю за героїзм, патріотизм зустрічали і згадували Героїв Небесної Сотні, що дивились в очі кожному з екрану. Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв Майдану. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Переглядів: 127 | Додав: Nastia | Рейтинг: 1.0/1