Головна » 2020 » Грудень » 1 » Про акції до Дня Збройних Сил України в Сокирянській гімназії
Про акції до Дня Збройних Сил України в Сокирянській гімназії

З початком зими приходить до нас свято – День Збройних Сил України. Це свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, свято тих, хто щодня несе службу в лавах ЗСУ.

З нагоди 29-річниці Збройних Сил України учні Сокирянської гімназії долучилися до благодійних акцій «Лист воїну АТО» та  «Малюнок  захиснику України». Більше 30 листів та 50 малюнків було передано у Сокирянський військовий комісаріат, в яких учні вітали мужніх та відважних зі святом, бажали твердо стояти на варті, захищаючи цілісність нашої держави, її мир та спокій.  Крім  листів та малюнків було зібрано художню літературу. Усе це буде відправлено у військові частини, які виконують завдання за призначенням у зоні проведення Операції об’єднаних сил на Сході України.

Переглядів: 113 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0