Головна » 2018 » Березень » 15 » Учні 7-Б та 11 класів взяли участь у фестивалі-конкурсі народного танцю.Вітаємо гімназистів!
10:33 AM

Народний танець  -  хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає людське життя, а й сам є життя. Шостого березня 2018 року відбувся міський фестиваль - конкурс народної хореографії. Метою конкурсу  було виявлення юних обдарувань та національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Хореографічний колектив Сокирянської гімназії (учні 7-Б класу), познайомив всіх глядачів з єврейськими традиціями та  вдалим  музичним супроводом, сценічними відповідними костюмами (керівник Пленгей Є.І.).

Чистота та динаміка виконання, чіткість малюнка та емоційність була притамана хореографічному колективу Сокирянської гімназії (учні 11 класу), який виконав  сучасний стилізований танець (керівник Кучіннік Л.О.).

Переглядів: 385 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0