Головна » 2021 » Лютий » 1 » "Україна - космічна держава".
"Україна - космічна держава".

"Україна - космічна держава". Під таким гаслом проведено у Сокирянській гімназії виховну годину у 9-Б класі (класний керівник Махіборода Д.В.), приурочену до 70-ї річниці з дня народження першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. Учні ознайомилися із життям космонавта та його визначним подвигом для зміцнення міжнародного авторитету нашої молодої держави. Відеосюжети про політ нашого земляка Л.Каденюка у космос на борту американського корабля "Шаттл" у листопаді 1997 року перенесли учнів у світ космонавтики, зацікавили пізнанням неосяжного Всесвіту. Проглянувши презентацію про видатних вчених у галузі ракетобудування, присутні на заході переконалися, що Україна впевнено посідає провідне місце серед космічних держав світу. Цікавим моментом заходу став онлайн-виступ учениці Шородок Катерини, яка за станом здоров'я навчається індивідуально. Катя приурочила космонавту Леоніду Каденюку вірш і з радістю поділилася своїми віршованими рядками. Класний керівник зачитала і свій вірш, у якому пофантазувала, як проходять дні України в космосі. Також учні переглянули виставку літератури, ознайомилися із виглядом сувенірної неплатіжної банкноти, присвяченої Герою України "Леонід Каденюк - перший космонавт незалежної України". Не обійшлося і без веселого настрою, який створили хлопчики, виконуючи вправи, що тренують рівновагу.

Переглядів: 130 | Додав: Nastia | Рейтинг: 1.0/1