Досягнення гімназистів

Результати участі гімназистів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад та учнівських конкурсах

Висока нагорода гімназиста Андрія Савчука

З 22 жовтня по 22 листопада 2018 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» проходить обласна виставка-конкурс

«Галерея мистецтв» у номінації «Образотворче мистецтво». Тема – «Квітка сонця» ( за творами Василя Сухомлинського). Всього 224 роботи. Такий конкурс сприяє вихованню національно-патріотичних почуттів у дітей та молоді, пошуку та підтримки обдарованих дітей, залучення молоді до розуміння та поваги національної культурної спадщини українського народу та присвячений 100-річчю від дня народження видатного педагога-гуманіста В.Сухомлинського.

Обласне журі високо оцінило роботу учня 9-Б класу Сокирянської гімназії Савчука Андрія . Він  продемонстрував високий естетичний та художній рівень виконання авторської роботи, за яку отримав Гран-прі.

Вітаємо тебе, Андрію, за таку перемогу!!! Так тримати!

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА ТАЛАНОВИТОЇ ГІМНАЗИСТКИ

Олександри Цибульки

9-10 листопада 2018 року у центрі  естетичного виховання «Юність Буковини» у Чернівцях проходив фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька». Мета фестивалю - пошук нових талантів на теренах краю. За умовами конкурсу, діти віком від 9 до 17 років повинні були продемонструвати свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, художнє читання та  хореографія.

Учасників фестивалю оцінювало високоповажне журі. Загалом у конкурсі брало участь біля 70 переможців районних та міських етапів.

Сокирянська гімназія пишається черговою перемогою талановитої Олександри Цибульки, учениці 7-Б класу, яка посіла почесне ІІ  місце ( в минулому році - ІІІ місце). А готували до конкурсу педагоги Шеремета Вікторія, Короташ Валентина, старша сестра конкурсантки Олена Цибулька та мама Людмила Володимирівна.