Початкові класи

Мельник Зінаїда Денисівна, вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Методична тема: "Розвиток зв’язного мовлення учнів на уроках української мови та в позакласний час"

Жук Олеся Віталіївна, вчитель початкових класів; спеціаліст І категорії.

Методична тема: "Розвиток креативного мислення молодших школярів"

Ніколаєва Оксана Валентинівна, вчитель початкових класів; спеціаліст І категорії.

Методична тема: "Диференційований підхід у навчально-виховному процесі"

Ладан Людмила Валентинівна, вчитель початкових класів; спеціаліст І категорії.

Методична тема: "Розвиток творчої компетентності молодших школярів"

Шеремета Світлана Василівна, вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Методична тема: " Використання дидактичних ігор на уроках в початковій школі"

Слушна Валентина Іванівна, вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії.

Методична тема: "Диференційований підхід у навчально-виховному процесі з молодшими учнями"

Чоп Тетяна Василівна, вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Методична тема: "Розвиток пізнавальних можливостей у школярів 1-4 класів"

Боднар Віра Дмитрівна, логопед; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Методична тема: "Шляхи корекції мовних порушень у дітей молодшого шкільного віку у процесі ігрової діяльності"