Основи здоров'я та художньо-естетичний цикл

Короташ Валентина Федорівна, вчитель образотворчого мистецтва; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Методична тема: "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках художньо-естетичного напрямку"

Головачук Майя Антонівна, вчитель основ здоров'я; спеціаліст І категорії.

Космачук Любов Володимирівна, вчитель фізичної культури; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Методична тема: "Підвищення рівня ігрової майстерності гри в баскетбол у школярів старших класів шляхом використання додаткових педагогічних впливів"

Ярощук Орися Іллівна, вчитель фізичної культури; спеціаліст І категорії.

Методична тема: "Нетрадиційні форми і методи викладання фізичного виховання в початковій школі"

Медвєдєва Адела Феодосіївна, вчитель фізичної культури; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Методична тема: "Шляхи покращення організації процесу фізичного виховання у школі"

Бабін Яна Василівна, вчитель екології та ЗВ; спеціаліст.

Шеремета Денис Віталійович, вчитель музики та ЗВ.

Методична тема: "Розвиток творчих здібностей та розвиток естетичних смаків на уроках музичного мистецтва"

Шаматай Тетяна Миколаївна, педагог-організатор, бібліотекар; спеціаліст.

Методична тема: "Розвиток читацького інтересу учнів"