Суспільно-гуманітарні дисципліни

вчитель історії та трудового навчання; спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Методична тема: "Національно-патріотичне виховання на уроках історії та позаурочний час"

Тарановська Тетяна Сергіївна, практичний психолог; спеціаліст вищої категорії.

Методична тема: "Розвиток емоційної стабільності та позитивних стереотипів мислення в учнів та вчителів"

Гащук Раїса Василівна, вчитель української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Методична тема: "Інноваційні методи навчання на уроках української мови та літератури"

Білоткач Зореслава Миколаївна, вчитель української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії.

Методична тема: "Використання інтерактивних технологій на уроках української мови"

Пугач Ірина Сергіївна, вчитель історії та правознавства; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Методична тема: "Впровадження інтерактивних методів навчання на уроках історії та правознавства"

Кучерява Людмила Миколаївна, вчитель історії та українознавства; спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Методична тема: "Методика роботи із історичними джерелами і при викладанні історії в класах поглибленого (профільного) вивчення історії"

Цибулько Надія Анатоліївна, вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст.

Методична тема: "Формування та розвиток критичного творчого мислення у контексті життєтворчої спрямованості вивчення зарубіжної літератури"

Батюк Руслана Іванівна, вчитель української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії.

Методична тема: "Шляхи підвищення мовної грамотності учнів під час вивчення частин мови."