Природничо-математичні дисципліни

Банчук Анастасія Сергіївна, вчитель математики; спеціаліст.

Методична тема: "Використання сучасних технологій на уроках математики"

Бахман Світлана Василівна, вчитель математики; спеціаліст ІІ категорії.

Методична тема: "

Шеремета Денис Віталійович, вчитель музики, інформатики та ЗВ; спеціаліст І категорії.

Методична тема: "Розвиток творчих здібностей та розвиток естетичних смаків на уроках музичного мистецтва"

Швець Світлана Іванівна, вчитель географії та природознавства; вчитель-методист.

Методична тема: "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках географії з використанням інтерактивних технологій"

Бабін Яна Василівна, вчитель хімії, біології, екології та ЗВ; спеціаліст.

Методична тема: "Актуальні проблеми теорії і методики викладання білогії"

Георгіян Олександр Володимирович, вчитель інформатики; спеціаліст І категорії.

Методична тема: "Шляхи підвищення комп’ютерної грамотності учнів на уроках інформатики"

Мельник Олександр Миколайович, вчитель хімії та біології; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.

Методична тема: "Використання елементів гри при вивченні складних теоретичних тем на уроках хімії та біології"

Дяков Роман Іванович, вчитель математики; спеціаліст І категорії.

Методична тема: "Актуальні проблеми теорії і методики викладання математики"

Головачук Майя Антонівна, вчитель фізики, основ здоров'я та астрономії; спеціаліст І категорії.

Методична тема: "Виховання свідомого ставлення до навчання, розвиток пізнавальної активності і культури розумової праці на уроках фізики"

Серебрянський Олексій Юрійович, вчитель інформатики, ; спеціаліст.

Методична тема: "Впровадження інноваційних технологій у навчання та виховання учнів"