Головна » 2020 » Вересень » 22 » Акція «Зарядка із поліцейським» у Сокирянській гімназії
Акція «Зарядка із поліцейським» у Сокирянській гімназії

Впродовж вересня в Сокирянській гімназії проходять багато цікавих заходів щодо безпеки життєдіяльності учнів. Так, 22 вересня відбулася акція «Зарядка із поліцейським». В рамках оздоровчо-профілактичних заходів старший інспектор ювенальної превенції Сокирянського відділення поліції Ірина Мігалескул зустрілась із учнями та вчителями Сокирянської гімназії для проведення ранкової зарядки. Ірина Миколаївна вчила дітей не лише правильно виконувати вправи, а й мотивувала на особистому прикладі вести здоровий спосіб життя, займатися фізкультурою та спорту. Адже підтримання фізичної форми - запорука здоров’я. Це допомагає поліцейським успішно нести свою службу, вчителям - якісно навчати дітей, а учням – сумлінно навчатися.

Наприкінці зустрічі поліцейська побажала усім гімназистам успіхів в навчанні та нагадала про правила безпеки життєдіяльності.

Переглядів: 125 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0