Головна » 2020 » Вересень » 22 » День партизанської слави в Сокирянській гімназії
День партизанської слави в Сокирянській гімназії

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

Учні та вчителі гімназії свято бережуть пам’ять про ті далекі рокі, про безсмертний подвиг партизанів та підпільників. До пам’ятника відважним партизанкам-радисткам В.Бірюковій та З.Зародовій було покладено квіти від вдячних нащадків, хвилиною мовчання вшановано пам’ять мужніх героїв, які наближали омріяну перемогу над фашизмом. , організовано шкільну виставку документальної літератури «Партизанськими стежками». На уроках образотворчого мистецтва учні малювали голубів миру.

Героїчне життя народних месників назавжди буде для кожного прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі. Адже пам’ять наша вічна і нетлінна!

Переглядів: 126 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0