Головна » 2019 » Грудень » 11 » «Допоможемо діткам будинку малютки»
«Допоможемо діткам будинку малютки»

Всім нам нелегко  сьогодні у скрутний час, але поруч з нами завжди є люди, яким набагато гірше.

«Допоможи ближньому» - під таким гаслом проводиться благодійна діяльність в Сокирянській гімназії, бо доброта і чуйність, співпереживання  і щиросердність, уміння  розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку  хвилину, розрадити в горі і біді – це у характері учнівського та педагогічного колективів закладу.

Цього навчального року впродовж вересня учні та вчителі гімназії взяли участь у милосердній акції «Допоможемо діткам дитячого будинку». Це дитячий будинок «Сонечко», що знаходиться  у м. Чернівці по вул. Чапаєва. В ході акції зібрано 944 памперса та 193 кг різних крупів.

30 вересня вся продукція була направлена транспортом в м. Чернівці , де на неї чекали маленькі дітлахи.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї акції. Нехай наші душі відкриються для добра, а серця не заростуть ряскою байдужості до чужого горя, чужої біди, яких у нашому житті, на жаль, дуже багато.

Переглядів: 211 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0