Головна » 2018 » Листопад » 20 » Олімпійський урок в Сокирянській гімназії
Олімпійський урок в Сокирянській гімназії

Головний скарб життя – це не те, що завойовано, не багатство, а здоров’я. Його не купиш в ніякій аптеці.

З метою формування в учнів фізичного та духовного здоров’я, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, набуття навичок здорового способу життя, в Сокирянській гімназії 21 вересня 2018 року відбувся єдиний Олімпійський урок, який провели вчителі фізичної культури Космачук Л.В., Мєдвєдєва А.Ф., Ярощук О.І.

На міському стадіоні в цей день було людно, піднесено. Учні гімназії брали участь у різноманітних естафетах, змаганнях: стрибки в довжину з місця, перетягування канату, стрибки на скакалці, комбінована естафета тощо.

В кінці змагань команди отримали нагороди: грамоти, кубки. Також було нагороджено кращих спортсменів гімназії.

Гасло Олімпійського уроку «Спорт любити слід – проживеш сто літ».

Переглядів: 317 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0