Головна » 2018 » Березень » 15 » Шевченківські дні
Шевченківські дні

У березні вся Україна відзначає Шевченківські дні.

У Сокирянській гімназії 14 березня було проведено літературно-музичну композицію «Ні! Промінь той в душі не згас, що запалив колись Тарас!», яку разом з гімназистами підготували учителі української мови  і літератури Батюк Руслана Іванівна та Білоткач Зореслава Миколаївна.

Учні 5-9 класів взяли активну участь у проведенні цього заходу. У ролі Тараса Шевченка глядачі побачили учня 7-Б класу Ткача Едуарда, у ролі матері Шевченка – ученицю 9-Б класу Столяр Анну, діда Шевченка – учня 9-А класу Бабія Максима, у ролі маленького Тарасика – учня 5-Б класу Яблонського Назара. Гирба Анна виконала пісню на слова Тараса Шевченка «Садок вишневий коло хати». Ведучими літературно-музичної композиції були учениця 8-А класу Кало Аліна та учень 9-А класу Попоня Олег.

Рядки з Шевченкового «Кобзаря» прозвучали з дитячих вуст і надовго залишилися у серцях учнів та учителів.

Переглядів: 384 | Додав: Nastia | Рейтинг: 5.0/2