Головна » 2019 » Грудень » 11 » Сокирянські гімназисти за мир на Землі
Сокирянські гімназисти за мир на Землі

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність . На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру  може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну  роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами будинків.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи. До відзначення цієї дати щороку долучається і наша гімназія. Учні закладу приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», аби показати, наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені  бесіди та виховні години «Мир на планеті – щастя всім дітям». Цікавими були дитячі малюнки «Мир очима дітей».

Переглядів: 204 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0