Головна » 2018 » Грудень » 14 » В гімназії відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
В гімназії відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Здоров’я - одне з основних джерел радості, це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб. Поріг ХХІ століття людство  переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ і його кінцева стадія СНІД.

СНІД – небезпечна хвороба, смертельна для людини. З 1988 року  1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Саме тому  3 грудня в Сокирянській гімназії відбулася тематична лінійка на тему «СНІД – смертельна загроза людству», яку підготувала соціальний педагог Кононенко Ельвіра Тарасівна з учнями 7-Б класу. Вони довели, що за оцінками експертів, сьогодні 50 млн. жителів планети Земля є ВІЛ-позитивними, а понад 20 млн. – вражені СНІДом. Кожного дня у світі інфікується 15-16 тис. осіб, переважно молодого віку. На жаль, Україну визнано державою, яка від ВІЛ/СНІДу в Східній Європі постраждала найбільше. Сьогодні у нас офіційно зареєстровано 49 тис. осіб, що мають статус ВІЛ-позитивних. Серед них майже 4 тис. дітей у віці до 14 років. У тенетах СНІДу перебувають понад 3 тис. громадян України, з яких понад 100 дітей. Це офіційна статистика. Міжнародні експерти вважають, що ВІЛ-позитивних у нас значно більше.

Учні гімназівї мали змогу переглянути документальні відеоматеріали  про чуму ХХІ століття.

Ми маємо пам’ятати: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу.

Переглядів: 240 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0