Головна » 2020 » Жовтень » 16 » Велопробіг , приурочений дню Захисника України
Велопробіг , приурочений дню Захисника України

В теплі жовтневі дні в Сокирянській гімназії 11.10.2020 р. об 11 год. З площі «Небесної сотні» стартував велопробіг , приурочений дню Захисника України, під гаслом «Не шкодуючи ніг, всі на велопробіг! Гімназією далі крутимо педалі!»

Основна мета велопробігу – популяризація здорового та свідомого способу життя , а також, як елемент проведення активного та корисного дозвілля.

Маршрут проводився до с. Волошкове, де учасники велопробігу піднялися до штучного озера на оглядовий майданчик та повернулися до м.  Сокиряни .

Протяжність дистанції становила 38 кілометрів

Організатори спортивного заходу були вчителі фізичної культури гімназії. У велопробігу взяли участь 35 учасників різного віку, а також долучились  батьки учнів та вчителі гімназії.

Усі із завзяттям крутили педалі , хоча і виснажені , але отримали море емоцій та незабутні враження.

Це  унікальна можливість для дітей подорожувати на велосипедах та насолоджуватись  краєвидами мальовничого Сокирянського краю.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї справи!

Переглядів: 131 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0