Головна » 2018 » Грудень » 19 » Відзначення Дня Збройних Сил України в Сокирянській гімназії
Відзначення Дня Збройних Сил України в Сокирянській гімназії

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки  служити в армію,  щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

6 грудня 2018 року в гімназії в кожному класі відбулися виховні години , присвячені Дню Збройних Сил України, працювала інформаційна група з числа учнів 10 класу на тему « Різновидність Збройних Сил України». Та цікавим був захід у 10 класі, який підготувала та провела учитель історії, класний керівник 10 класу Кучерява Л.М.  Мета заходу - виховувати в учнів патріотичні почуття, пробуджувати національну самосвідомість та готовність захищати свободу і незалежність нашої держави, розкрити престижність несення служби  в лавах Збройних Сил України. Учні здійснили подорож у дивовижний світ чоловічої сили, мужності, майстерності. Надовго запам’ятається зустріч із дільничим інспектором прикордонної служби відділу Прикордонної Служби «Сокиряни» старшина Ковальчук Сергій Петрович., який розповів  про нелегку, відповідальну службу прикордонників, майстерно продемонстрував навчальну зброю «АК-47», показав майстер-клас розборки та зборки цієї зброї.

Переглядів: 349 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0