Досягнення гімназистів

                                                                                                                                                                                                                                           

 

Вітаємо гімназистів-науковців з перемогою!

Освіта XXI століття – це освіта для людини. Ідея формування творчо розвинутої особистості є провідною в роботі Сокирянської гімназії. Наш навчальний заклад – це передусім творче середовище, де формується нова людина.На передній план у розв’язанні цих проблем висувається самостійна дослідницька робота школярів, що відбувається у межах Малої академії наук України (МАН), головна мета якої – виявлення і підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді, підготовка майбутньої наукової зміни

Педагоги Сокирянської гімназії береть активну участь в БМАН, вже багато років гімназисти тримають першість серед шкіл області. Карантин вніс свої корективи, тому програма конкурсу-захисту в цьому році складалася з наукової конференції та порстерного захисту, що відбулися 20 лютого в онлайн режилі на платформі Meet з десятками учасників у кожній секції та членами журі. Вчителі Сокирянської гімназії з учнями працювали над чотирма науковими відділеннями та секціями, а саме: Кучерява Людмила Миколаївна з ученицею 9-А кл. Демчаковою Анастасією – секція: «Мистецтвознавство», Бабін Яна Василівна з учнем 11 кл. Савчуком Андрієм - секція: «Охорона довкілля та раціональне природокористування», Махіборода Джульєта Василівна з учнем 10 кл. Небесним Андрієм – секція: «Історичне краєзнавство», Пугач Ірина Сергіївна з ученицею 11 кл. Руснак Іриною – відділення філософії та суспільствознавства, секція: «Правознавство».

21 лютого висвітлені остаточні протоколи ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-члені Буковинської малої академії наук, що включали оцінювання за такими критеріями: заочне оцінювання дослідницьких робіт, наукова конференція та постерний захист. Наукові керівники та їх учні продемонстрували високий професіоналізм, відповідно до критеріїв за що відзначені високими результатами: Демчакова Анастасія – І місце, Савчук Андрій – ІІ місце, Руснак Ірина – ІІ місце, Небесний Андрій – ІІІ місце. Учениця 9 кл. Демчакова А. представлятиме секцію «Мистецтвознавство» БМАН у ІІІ Всеукраїнському етапі, що вібудеться у квітні 2021 року в м. Київ.

Адміністрація Сокирянської гімназії вітає переможців та їх наставників, дякує за клопітку працю, докладені зусилля та професіоналізм! Побільше творчих злетів, невичерпної енергії, успіхів та подальших ПЕРЕМОГ!

 

 

Завжди можна стати краще

11 грудня відбулися обласні фінальні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів "Cool games".

Участь у змаганнях взяли 12 команд Буковини і в запеклій емоційній боротьбі перемогу у двох вікових групах здобули учні Сокирянської гімназії
(4-5 клас - 1 місце,
6-8 клас - 1 місце).
2 місце посіли юні учасники команди старшої групи (9-11 клас).

Переможців та призерів змагань нагородили дипломами та медалями. Учні не могли стримати сльози радості, а підтримали та раділи разом з ними вчителі фізкультури Люба Космачук та Орися Ярощук.

За підсумками змагань, дві команди (молодший та середній віковий дивізіон) Сокирянської гімназії представлятимуть Чернівецьку область на всеукраїнському етапі спортивно-масового заходу «Cool Games», який відбудеться в лютому 2020 року в Києві, на базі дитячого табору "Артек".
Радіємо та бажаємо нових перемог!

 

 

Підтримайте учня Сокирянської гімназії Савчука Андрія-учасника у розіграші фірмових подарунків. Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах

Багато дій в нашому житті ми робимо, не замислюючись. Наприклад, в магазині ми купуємо продукти і пакуємо їх у пакети, а вдома перекладаємо в холодильник. А пакет? Він відправляється у відро для сміття. На цьому його користь для нас закінчується. У середньому "життя" пакета в руках людини становить три години. І понад 150 років він розкладатиметься на звалищі, виділяючи шкідливі речовини. Використовувані на протязі нетривалого часу пакети накопичуються в не обчислюється кількості, майже не утилізуються через шкідливості процесу, які не піддаються біологічному розпаду.

Метою моєї роботи став пошук альтернативи поліетиленовим пакетам і це звичайно стала перевага за багаторазового використання еко-сумкою. Так я маю навики до малювання то вирішив сам створити  свій власний дизайн з логотипом, допомогу в пошитті мені надала моя тітка, яка є професійною швеєю, а тканину та фарби придбали для роботи самостійно з моїм керівником вчителем екології та біології Бабін Я.В. Використання натуральної екологічної сумки давно модно в Америці і Європі, в тренді і в Україні.

Еко сумка – ефективний і простий спосіб зменшити токсичні відходи. Кожен може зробити конкретне корисну дію – пошити самостійно або придбати готову, користуватися і просувати для підтримки здорового способу життя та збереження навколишнього середовища.

 

https://vseosvita.ua/olympiad/s18d/material-1578.html?fbclid=IwAR384LOY05oNIHYBfnBz5ldYcht_17XlonUHM6JA6nZ1uUc2tSb0-EcHfjA

 

Сокирянські гімназистки на обласному фестивалі-конкурсі «Буковинська зіронька»  найкращі!

22 листопада 2019 року у Центрі  естетичного виховання «Юність Буковини» в Чернівцях проходив ювілейний 20-й фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька».  Мета фестивалю - пошук нових талантів на теренах краю. За умовами конкурсу, діти віком від 9 до 17 років повинні були продемонструвати свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, художнє читання та  хореографія.

Учасників фестивалю оцінювало високоповажне журі. Загалом у конкурсі брало участь біля 60 переможців районних та міських етапів.

Сокирянську ОТГ представляло двоє конкурсантів - переможці міського конкурсу «Буковинська зіронька». Це юні таланти Сокирянської гімназії   Ковбасюк Владислава та Цибулька Олександра, яких готували педагоги - Шеремета Денис ВіталійовичКороташ Валентина Федорівна, хореографи Цибулька Олена Сергіївна та Кучінік Людмила Олексіївна. Під час обласного конкурсу підтримували конкурсанток їх керівники, батьки та учасники хореографічних номерів Савчук Андрій, Олійник Станіслав, Доготар Валерія та Федчишина  Надія. Сокирянська гімназія пишається черговою перемогою талановитої Олександри Цибульки, учениці 8-Б класу, яка посіла почесне І  місце ( в минулому році – ІІ місце). Грамотою за участь у конкурсі  «Буковинська зіронька» нагороджена і Влада Ковбасюк.  Наші зірочки продемонстрували високий рівень виконання пісень, танців, художнього читання на обласній сцені.

Дякуємо всім за підготовку та участь у такому цікавому конкурсі юних талантів!

 

 

Висока нагорода гімназиста Андрія Савчука

З 22 жовтня по 22 листопада 2018 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» проходить обласна виставка-конкурс

«Галерея мистецтв» у номінації «Образотворче мистецтво». Тема – «Квітка сонця» ( за творами Василя Сухомлинського). Всього 224 роботи. Такий конкурс сприяє вихованню національно-патріотичних почуттів у дітей та молоді, пошуку та підтримки обдарованих дітей, залучення молоді до розуміння та поваги національної культурної спадщини українського народу та присвячений 100-річчю від дня народження видатного педагога-гуманіста В.Сухомлинського.

            Обласне журі високо оцінило роботу учня 9-Б класу Сокирянської гімназії Савчука Андрія . Він  продемонстрував високий естетичний та художній рівень виконання авторської роботи, за яку отримав Гран-прі.

            Вітаємо тебе, Андрію, за таку перемогу!!! Так тримати!

 

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА ТАЛАНОВИТОЇ ГІМНАЗИСТКИ 

Олександри Цибульки

9-10 листопада 2018 року у центрі  естетичного виховання «Юність Буковини» у Чернівцях проходив фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька». Мета фестивалю - пошук нових талантів на теренах краю. За умовами конкурсу, діти віком від 9 до 17 років повинні були продемонструвати свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, художнє читання та  хореографія.

Учасників фестивалю оцінювало високоповажне журі. Загалом у конкурсі брало участь біля 70 переможців районних та міських етапів.

Сокирянська гімназія пишається черговою перемогою талановитої Олександри Цибульки, учениці 7-Б класу, яка посіла почесне ІІ  місце ( в минулому році - ІІІ місце). А готували до конкурсу педагоги Шеремета Вікторія, Короташ Валентина, старша сестра конкурсантки Олена Цибулька та мама Людмила Володимирівна.