Головна » 2019 » Грудень » 12 » Гімназія відсвяткувала своє 16-річчя
4:08 PM
Гімназія відсвяткувала своє 16-річчя

Сокирянська гімназія – величезний Всесвіт, де є два центри – Учитель і Учень. Саме учні та вчителі перетворюють звичайну будівлю на особливий, вируючий, шумний, але добрий будинок, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші – мудрішими, а всі разом - ближчими і ріднішими.

Гімназія наша – колиска, гавань,  рідний дім великої дружної сім’ї. Вона – альма-мати,  дороговказ та світлий маяк.

25 листопада 2019 року  нашій гімназії виповнилося 16 юних років. З цієї нагоди  в навчальному закладі було святково, піднесено, цікаво та людно. В цей день її коридори ніби стали ширшими, а класи світлішими, бо учні, вчителі, батьки відзначали День народження гімназії.

Так, тут працює великий, дружний, працьовитий і творчий колектив учнів та вчителів. Це  колектив-шукач, який прагне до всього нового. Це уроки і свята, олімпіади і конкурси, вечори і зустрічі, екскурсії і змагання.

Сьогодні в нашій гімназії навчається 434 учня. Кадровий потенціал навчального закладу відповідає вимогам часу. Це сіячі розумного, доброго, вічного.

Сучасна українська держава має потребу в людях творчих, діяльних, обдарованих, інтелектуальних. І підготувати таких людей - задача нової української школи. Кожна дитина, що навчається в гімназії – обдарована і по-своєму неповторна. Хтось має здібності до музики чи малювання, хтось пише вірші чи оповідання, хтось співає чи танцює, хтось виявляє здібності до точних наук,  хтось підкорює вершини в спорті, а хтось майстерно грає ролі в шкільному театрі… Саме тому гімназія має гарні результати в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, в ЗНО.

Про все це говорилося на святковій лінійці, присвяченій Дню народження гімназії. Тут звучали пісні, виконувалися хореографічні номери, декламувалися вірші, а у другій половині дня для  наших п’ятикласників  відбулася традиційна посвята в гімназисти під назвою «Крутіше всіх!», де учні продемонстрували свої здібності, таланти, силу .

Найбільш зворушливим для усіх, а особливо для п’ятикласників, стала Клятва гімназиста, яку урочисто зачитав голова ради старшокласників гімназійної республіки «Темп» Севергін Назар. А в кінці усі  заспівали Гімн гімназії. Свято пройшло піднесено, цікаво та весело. Сподіваємось, що п’ятикласники з честю будуть носити звання гімназиста, стануть прикладом для усіх, гордістю своїх вчителів та батьків.

 

Переглядів: 238 | Додав: Nastia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar